Domowa strefa kibica na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 – jak stworzyć ją u siebie?

Domowa strefa kibica na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 - jak stworzyć ją u siebie

Już za chwilę, już za moment… Polska reprezentacja piłkarska, a wraz z nią także 31 innych narodowych drużyn, rozpoczną zmagania o najcenniejszy z pucharów. Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 najlepiej obejrzeć w gronie bliskich i przyjaciół! Domowa strefa kibica umili Ci całe sportowe wydarzenie. Nie będzie może tyle rozmachu, ale na pewno co najmniej tyle samo frajdy i przyjemności.

Strefa kibica – miej wszystko pod ręką

Kwestię telewizora omijamy – wiadomo, im większy, tym lepszy. Podpowiadamy tylko, że w doborowym towarzystwie da się jednak obejrzeć z przyjemnością mecze nawet na 24 calach. Twoja prywatna strefa kibica powinna mieć jeszcze inne udogodnienia.
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 świetnie łączą się z zimnymi napojami. Podręczna lodówka doskonale schłodzi piwo lub colę, jednocześnie zaś rozgrzeje emocje. Czerwiec zapowiada się upalnie, także zadbaj o maksymalne chłodzenie – odpowiednia wentylacja będzie bardziej niż wskazana. Na pewno przyda Ci się też przenośny klimatyzator lub wydajny wiatrak.

Sprawdź w sklepie Sportbazar

 

Strefa kibica = strefa Twojego komfortu. Stwórz niezapomnianą atmosferę!

Emocjonujących spotkań nie da się oglądać w ciszy i skupieniu. Zadbaj o prawdziwą atmosferę Mistrzostw, zamień na miesiąc swój pokój w kibicowskie centrum. Polskie flagi, odpowiedni „makijaż” i szaliki to podstawa – ewentualne wuwuzele lepiej uzgodnij wcześniej z sąsiadami.
Oczywiście, atmosfera kibicowania tym będzie gorętsza, im większe będzie grono pasjonatów wspólnie śledzących wydarzenia. Wykorzystaj do maksimum powierzchnię pokoju czy garażu. Jeśli to możliwe, wstaw dodatkową kanapę – chociaż w ostateczności składane krzesełka też będą w porządku. W decydujących momentach przecież i tak nikt nie będzie siedział.

Zobacz w sklepie Sportbazar

Kibicować do zwycięstwa – Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Wsparcie kibiców już nie raz doprowadziło polską reprezentację do zwycięstwa. Kilka tysięcy szczęśliwców obejrzy jej zmagania na miejscu, w Rosji. Ale Lewandowski, Glik i spółka doskonale wiedzą, jak gorący doping będzie ich zagrzewał z milionów polskich domów.

Skorzystaj w sklepie Sportbazar

Wiara czyni cuda, więc czemu nie tym razem? Jedynym minusem Mundialu jest fakt, że trzeba na niego czekać aż cztery lata. W końcu się jednak doczekaliśmy – domowa strefa kibica zapowiada świetny początek tegorocznych wakacji.

Zobacz inne mundialowe tematy!

Podchodzę do tych mistrzostw z nadzieją – Andrzej Janisz, komentator sportowy o mundialu w Rosji

Najważniejszy jest pierwszy mecz – Jakub Kwiatkowski o przygotowaniach na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Top 7 na Mundial: oni będą walczyć o koronę króla strzelców

Jaka jest wyjazdowa koszulka reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata 2018? Oceniamy!

MUNDIAL 2018

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Piłka nożna jest wpisana w DNA każdego członka Drużyny SportBazar.
Możemy o niej dyskutować godzinami i pisać epopeje.
Wejdź do naszego świata i zostań tu na dłużej!

Archiwa

Dołącz do Drużyny!