Leo Messi zmienia image! Argentyńczyk został blondynem

Tego jeszcze nie było! Leo Messi postanowił jeszcze raz zaskoczyć swoich fanów. Argentyńczyk tym razem jednak nie zabłysnął na boisku, tylko na Instagramie. Gwiazdor Barcelony postanowił zostać… blondynem.

Leo Messi ma ostatnio sporo czasu na wypoczynek i rozmyślania nad zmianami w swoim życiu. Argentyńczyk po porażce w finale Copa America postanowił zakończyć reprezentacyjną karierę, a teraz dodatkowo zmienia image.

Ukochana gwiazdora Barcelony Antonella Roccuzzo zamieściła wczoraj na Instagramie zdjęcie Leo z włosami ufarbowanymi na jasny blond.

Fotka błyskawicznie zrobiła sporą karierę w sieci i chociaż Roccuzzo po paru godzinach zablokowała swoje konto, my byliśmy czujni i mamy dla Was zdjęcie Messiego w wersji blond.

?or ?? blonde or blue rinse? ?: @antoroccuzzo88 #messi #leomessi #hair #fcb fcbfans @leomessi

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Goal (@goalglobal)

Jak Wam się podoba nowy image Argentyńczyka?

My zdecydowanie woleliśmy piłkarza Barcelony w „oryginale”. Z drugiej strony nie dziwimy się wcale, że Leo postanowił zaszaleć. Wiecie, jak to jest – wakacje, Ibiza, taniec i śpiew. Słońce mimo wszystko chyba trochę zbyt mocno przygrzało Argentyńczykowi w czaszkę…

Messiemu wciąż sporo brakuje do zakręconego na punkcie swojego wyglądu Cristiano Ronaldo, ale trzeba przyznać, że piłkarz Barcelony zmierza w dziwną stronę. Antonello, Leo, nie idźcie tą drogą!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Piłka nożna jest wpisana w DNA każdego członka Drużyny SportBazar.
Możemy o niej dyskutować godzinami i pisać epopeje.
Wejdź do naszego świata i zostań tu na dłużej!

Archiwa

Dołącz do Drużyny!