Adidas Stellar Pack – dobierz buty do stylu gry

Adidas Stellar Pack

Sportowa marka po raz kolejny udowadnia nam, że pozycja na boisku definiuje styl gry. To od niej powinien więc zależeć wybór obuwia piłkarskiego. Jakie korki będą najlepsze dla piłkarza stawiającego na kontrolę nad piłką, a które dla gracza, dla którego priorytetem jest szybkość?

Gwiezdna paczka od Adidasa zadebiutowała na boiskach 27 września, by po kilku dniach trafić do sprzedaży detalicznej. Jest kontynuacją idei zapoczątkowanej przez dwie wcześniejsze kolekcje, to jest Mercury Pack i Speed of Light. Podobnie jak w przypadku poprzedniczek, tak i Adidas Stellar Pack prezentuje nam dwie podstawowe linie: Ace i X dedykowane sportowcom wyróżniającym się odmiennym stylem gry.

Buty spod znaku Stellar Pack, w zależności od modelu, przeznaczone są do gry na każdym rodzaju nawierzchni. Co więcej, sprawdzą się zarówno w przypadku amatorów, piłkarzy średnio zaawansowanych, jak i profesjonalistów. Najważniejszą kwestią jest jednak pozycja, na której występuje gracz. Grasz w ataku, a może jesteś rozgrywającym? W zależności od tego, jak zachowujesz się na boisku, powinieneś postawić na inną linię butów.

Buty dla kontrolujących przebieg gry – Adidas Ace 16.1 FG

Jeśli najbliżej Ci do Paula Pogby czy Mesuta Oezila, powinieneś rozważyć zakup korków Ace. Buty te zostały stworzone z myślą o piłkarzach, którzy nie przywykli do oddawania kontroli nad przebiegiem gry przeciwnikowi. Wśród wielu dostępnych modeli, z pewnością wyróżniają się korki Ace 16.1 FG, które mają za zadanie wydobyć siłę i potencjał drzemiący w każdym zawodniku.

Ace 16.1 FG są w stanie zwiększyć twórcze zdolności piłkarza, a to między innymi za sprawą spotęgowanej kontroli nad piłką. Tylko w pełni panując nad piłką, będziesz w stanie dyktować tempo nie tylko kolegom z drużyny, ale i przeciwnikom.

Wszystko dzięki opracowanemu inżynieryjnie materiałowi, z jakiego wykonano buty. To on zapewnia odpowiednią przyczepność i to w każdych warunkach pogodowych. Nie bez znaczenia jest także innowacyjna podeszwa Sprintframe oraz specjalne kołki, które gwarantują pełną przyczepność na twardej nawierzchni.

Adidas Stellar Pack ACE 16.1

Jeśli priorytetem jest szybkość – Adidas X 16.1 FG

Jakie buty będą najlepsze dla piłkarzy, dla których liczy się natychmiastowa reakcja i przyspieszenie? Specjalnie dla takich zawodników Adidas przygotował model X, który jest zdecydowanie odpowiednią propozycją dla najszybszych piłkarzy. Ich cechą szczególną jest przykrywająca sznurówki skarpeta Purecut Sock System, która umożliwia idealne dopasowanie buta do stopy, a tym samym i kontakt z piłką.

Odpowiednio wymodelowane kołki zwiększają przyspieszenie i umożliwiają zdolność szybkiego zatrzymywania się na twardych powierzchniach. Tajemnicą sukcesu jest jednoczęściowa cholewka i gładka, opływowa konstrukcja. Te i inne cechy zdecydowały, że linię tę wybrały takie gwiazdy boiska, jak Gareth Bale czy Luis Suarez.

Jeśli zależy Ci na tym, by nie mieć sobie równych w sprincie do bramki, wybierz właśnie model X 16.1 FG. Jego elastyczna cholewka Primeknit to jednoczesna gwarancja nadzwyczajnego przylegania bez wrażenia jakiegokolwiek dyskomfortu. Wszystko to, wraz z jej szczególną fakturą sprawi, że w jeszcze lepszy sposób będziesz odczuwał piłkę.

Nie można zapominać o techfilowej skarpecie, która zadba o to, by but został idealnie dopasowany do stopy. Warto wspomnieć również o lekkiej podeszwie Sprintframe, dzięki której nie musisz obawiać o brak przyczepności i stabilności nawet podczas największych prędkości. O to zadbają także kołki FG Chaos.

Adidas Stellar Pack X 16.1 FG

stellar pack

 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Piłka nożna jest wpisana w DNA każdego członka Drużyny SportBazar.
Możemy o niej dyskutować godzinami i pisać epopeje.
Wejdź do naszego świata i zostań tu na dłużej!

Archiwa

Dołącz do Drużyny!