Włóż drobiazg do skarpety – prezenty mikołajkowe w wersji last minute

Włóż drobiazg do skarpety – prezenty mikołajkowe w wersji last minute

Mikołajki za pasem, więc jeśli chcesz mieć pewność, że kurier na pewno zdąży z przesyłką, weź sprawy w swoje ręce. Prezenty mikołajkowe niekoniecznie muszą być wysublimowane, ale miły i przydatny drobiazg na pewno ucieszy każde dziecko – zarówno w wieku szkolnym, jak i to, któremu bliżej już do emerytury.

Polskie tradycyjne… skarpetki

Mikołajki bez skarpetek, to jak wakacje bez słońca i Wigilia bez Kevina. Włożyć skarpety do skarpety? Czemu nie. Nie ma w tym może wiele finezji, ale fajny, markowy model ucieszy tak naprawdę każdego faceta. To akurat ta część garderoby, która wymaga ciągłej aktualizacji. A mężczyźni, jak wiadomo, lubią mieć rozwiązania takiego problemu podsunięte pod nos.

Znajdź w sklepie Sportbazar!

 

Prezenty mikołajkowe w wersji ubraniowej to bardzo dobry pomysł. Czapka czy szalik są w tym przypadku nie tylko wyrazem pamięci, ale też podarkiem praktycznym. Zdradzę Ci małą tajemnicę – jeśli od miesiąca nie możesz się doprosić, by Twój syn, tata czy mąż kupił sobie wreszcie porządną czapkę, to rozwiązanie jest proste. Zwyczajnie czeka na Mikołaja, który załatwi sprawę za niego.

Prezenty mikołajkowe dla pasjonatów

Jeśli chcesz sprawić oryginalny prezent komuś, kto ma świra na jakimś punkcie, to spróbuj podążyć tym tropem. Synowi, zapalonemu piłkarzowi, nie musisz od razu kupować wypasionych korków z autografem Messiego, ale nowe ochraniacze na piszczele na pewno go ucieszą i dodatkowo pozwolą rozwijać pasję.

Sprawdź w sklepie Sportbazar!

Jeśli Twoja żona lub dziewczyna złapała hopla na punkcie sportowego trybu życia i smukłej sylwetki, to skakanka z licznikiem jako prezent mikołajkowy idealnie wstrzeli się w jej oczekiwania. Taka skakanka to zresztą ciekawe połączenie tradycji z nowoczesnością. Mikołajki to odpowiedni moment, by podarować ją tym, którym się przyda, a którzy jeszcze jej nie mają.

Brak koncepcji to też koncepcja

Jeśli nadal nie wiesz, co włożyć do skarpety swoim bliskim, nie załamuj się. Skoro wyświechtane pomysły Cię nie porwały, a przyszli obdarowani nie mają też specjalnie ukierunkowanych sportowych pasji, to pozostaje jedyne wyjście. Takie osoby ucieszą się z prezentów uniwersalnych i mających szerokie zastosowanie. Co proponujemy?

Na początek… nerka (czyli saszetka). Kto wie, może uda się dzięki niej wygonić bliskich na biegową trasę? Jeśli nawet ten przebiegły plan się nie powiedzie, to saszetka z pewnością przyda się na co dzień albo w czasie wakacyjnego wyjazdu.

Zobacz w sklepie Sportbazar!

 

Podobna koncepcja to torba na ramię. Pakowna, a jednocześnie elegancka na pewno przypadnie do gustu paniom. Wszelkiej maści torebek, w ich szafach w końcu nigdy za wiele. Pomysłów jest całe mnóstwo, a ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia. Uniwersalnym prezentem mikołajkowym może być też gra planszowa bądź zręcznościowa. Mikołajki to w końcu czas, który nieodłącznie kojarzy się z zabawą w gronie bliskich.

Zegar tyka, czas na decyzję

Prezenty w wersji last minute nie muszą być gorsze od tych misternie zaplanowanych. Grunt to rozsądna strategia, choć pamiętaj, że dla większości bliskich najważniejsza będzie po prostu pamięć.Szansa na ewentualną poprawkę dopiero za rok, więc nie zwlekaj z wyborem. Jeszcze więcej inspiracji na  oryginalny prezent mikołajkowy znajdziesz tutaj. Sportowe akcesoria to na tyle szeroka dziedzina, że znajdziesz w niej odpowiedni prezenty mikołajkowe dla absolutnie każdego.
Dobra rada na koniec? Jeśli nadal nie wiesz co wybrać, napisz, co sam chciałbyś dostać, a potem podaruj to najbliższym.

PIŁKA ADIDAS TELSTAR 18

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Piłka nożna jest wpisana w DNA każdego członka Drużyny SportBazar.
Możemy o niej dyskutować godzinami i pisać epopeje.
Wejdź do naszego świata i zostań tu na dłużej!

Archiwa

Dołącz do Drużyny!