Sportowe prezenty pod choinkę do 20, 50, 100 i +150 zł. Poradnik dla św. Mikołaja

Sportowe prezenty pod choinkę do 20, 50, 100 i +150zł. Poradnik dla św. Mikołaja

Do świąt został już tylko miesiąc. Choć na śpiewanie kolęd jeszcze za wcześnie, to warto już teraz zaplanować sportowe prezenty pod choinkę. Fajny podarek nie musi być drogi. Jeśli przy okazji ma być także praktyczny i pomysłowy, to rozważ wybór sportowego prezentu. Niezależnie od tego, jaką kwotę zamierzasz przeznaczyć na świąteczne zakupy, w każdym przedziale cenowym znajdziesz kilka interesujących propozycji.

Wersja budżetowa – upominki dla każdego

Lubisz robić prezenty bliskim i pragniesz obdarować jak największą ich ilość? Ograniczenia budżetowe nie będą problemem, jeśli zdecydujesz się na ciekawe sportowe gadżety. Rodzina i przyjaciele z pewnością będą zachwyceni, że o nich pamiętasz, a w dodatku robisz im prezent, który jest praktyczny.

Co najlepiej wybrać z niskiej półki cenowej? W tym przypadku można łatwo znaleźć coś, co będzie dobrym wstępem do poważniejszych sportowych wyzwań.

Pomysłów jest więcej, niż myślisz:

Znajdź w sklepie Sportbazar!

Sprawdzone strzały w (pięć)dziesiątkę

Chcesz zainwestować w sportowy prezent nieco więcej? Żaden problem – w przedziale do 50 złotych, mamy kilka propozycji, które sprawdzą się w każdych warunkach. No, prawie każdych – piłka do koszykówki dla babci może się okazać nazbyt ekstrawagancka. Jeśli jednak dopasujesz swoją koncepcję do każdego z bliskich, w tym przedziale cenowym masz prawdziwe morze możliwości.

Co polecamy?

Zobacz w sklepie Sportbazar!

Zaszczep i rozwiń pasję – sportowy prezent do 100 zł

Co, gdy wśród najbliższych posiadasz prawdziwych pasjonatów sportu? Tańszy prezent nie musi być gorszy, ale dla takich osób może się okazać po prostu zbyt zwyczajny. W takiej sytuacji, możesz wybrać coś szczególnego. Coś, co ułatwi obdarowanemu rozwijanie pasji albo wręcz otworzy przed nim nowe sportowe horyzonty. Sportowy prezent do 100 zł? Mikołaj może poszaleć!

Oto tylko kilka z propozycji:

Sprawdź w sklepie Sportbazar!

Prezenty pod choinkę klasy premium

Myślisz, żeby w tym roku zrobić komuś z najbliższych naprawdę bajerancką niespodziankę? Nie ma się nad czym zastanawiać – sportowy podarek stwarza naprawdę szerokie możliwości. Jeśli cena to sprawa drugorzędna, a liczy się efekt, którym będzie zaskoczenie i radość obdarowanego, to wybór masz ogromny.

Zaletą sportowych prezentów pod choinkę jest ich praktyczność. Pamiętaj, że takie gadżety działają znakomicie psychologicznie. Łyżwy od męża, córki czy dziadków wyciągną sprzed telewizora nawet najbardziej zasiedziałego kinomana. Skoro dostajesz coś w prezencie, to aż żal nie skorzystać. A im ciekawszy sportowy podarek, tym łatwiej wciągnąć się w nowe hobby.

Co znajdziesz wśród prezentów +150zł?

Zobacz w sklepie Sportbazar!

To tylko kilka podpowiedzi, niemniej, w tym przypadku ogranicza Cię, tak naprawdę, wyłącznie własna inwencja.

Pomyśl, co sam chętnie zobaczyłbyś pod choinką. A potem zrób taki prezent bliskim fanom sportu. Niezależnie od tego, jakim budżetem dysponujesz, w tej dziedzinie zawsze znajdziesz coś fajnego. A może masz własne pomysły na świąteczny sportowy podarek? Podziel się swoimi typami!

ZIMA 2017 OUTHORN SKLEP SPORTBAZAR

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Piłka nożna jest wpisana w DNA każdego członka Drużyny SportBazar.
Możemy o niej dyskutować godzinami i pisać epopeje.
Wejdź do naszego świata i zostań tu na dłużej!

Archiwa

Dołącz do Drużyny!