Gra nie będzie już taka sama! Predator 20 Mutator wkraczają na boisko!

Początek roku w piłkarskim świecie to okres stagnacji, jednak adidas swoją premierą rozgrzał napastników i wprawił w zakłopotanie bramkarzy i obrońców. Czy Predator 20 Mutator wprowadzi rewolucję na boiskach? Jedno jest pewne, napastnicy otrzymali drapieżną broń, zaprojektowaną w jednym celu – zdobywania goli.

Historia Predatorów sięga roku 1994. Swój udział miał w niej Craig Johnston (były napastnik Liverpoolu). Piłkarz, po wkroczeniu w wiek emerytalny, zajął się szkoleniem juniorów. Podczas jednego z treningów, kiedy z nieba lał się deszcz, zauważył, że piłka ześlizguje się zawodnikom z butów, co sprawia trenującym problem z jej przyjęciem czy innymi manewrami. Wpadł więc na pomysł, by okleić buty fragmentami gumy z paletki do tenisa stołowego. Kiedy z zachwytem uznał, że ten patent się sprawdza, podsunął pomysł firmie Nike. Tam jednak jego uwagi zostały potraktowane z przymrużeniem oka. Nie czekając długo, udał się do konkurencji – do adidasa. Tam technolodzy docenili pomysł i już wkrótce uruchomili produkcję obuwia z cholewką inspirowaną rakietką do ping ponga. Model nazwano Predator.

Od tamtego czasu do dziś (a dokładnie 21 stycznia, oficjalna premiera Predator 20), każdy nowy model Predator zaskakuje nas innowacyjnymi technologiami i jeszcze bardziej drapieżnym designem. Czy najnowszy Predator 20 z paczki Mutator to but idealny? Przekonamy się, zanim zaczną królować na światowych boiskach.

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

DEMONSKIN !!! Tego jeszcze w świecie piłki nożnej nie było!

Nigdy wcześniej żaden but nie wyglądał aż tak agresywnie. Widok cholewki naszpikowanej kolcami (406 trójkątnych wypustek!) budzi strach przed tym, który za pomocą Predator 20 Mutator skieruje piłkę do bramki. Cholewka butów piłkarskich Predator swoim wyglądem przypomina skórę jednego z najgroźniejszych gadów – krokodyla, widać projektanci inspirowali się wyglądem tego niebezpiecznego drapieżnika.

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

adidas stworzył coś zupełnie innego, wyszedł poza szereg i dostarczył nam nową technologię w korkach Predator 20. Demonskin to narzędzie, które ma na celu nie tylko zastraszyć przeciwnika, ale i sprawić, że kontakt z piłką będzie dokładniejszy, podania i dośrodkowania staną się niewyobrażalnie precyzyjne, a podkręcone piłki lecącej w kierunku bramki nie do obronienia!

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

Komfort i precyzyjne dopasowanie – PRIMEKNIT!!!

Cholewka wykończona została wysokim kołnierzem z elastycznej i niezwykle wytrzymałej siatki Primeknit. Otula ona stopę, dając uczucie, jakbyśmy nałożyli drugą skarpetę, a nie but! Dzięki elastyczności Primeknitu buty Predator 20 Mutator idealnie dopasowują się do stopy, co przekłada się na wyjątkowy komfort i wzorowe czucie piłki.

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

Specjalnie zaprojektowany kołnierz SockFit dokładnie oplata kostkę, zabezpieczając ją podczas gwałtownych zrywów na boisku, które w butach Predator 20 będą na porządku dziennym.

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

Niewyobrażalna przyczepność dzięki ulepszonej podeszwie CONTROLFRAME!!!

Innowacje zagościły również w spodniej części butów piłkarskich Predator. Podeszwa ControlFrame została przeprojektowana i podzielona na dwie strefy niezależne od siebie. Wpływa to na zwiększenie przyczepności i niewiarygodną poprawę zwrotności. Rozstaw korków w Predator 20 Mutator pozwoli na błyskawiczne zrywy i szalone zwroty kierunku biegu. Mając taką broń na nogach, piłkarz zmieni się w prawdziwego łowcę … łowcę pięknych i spektakularnych goli.

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

Linia butów piłkarskich Predator od lat miała swoich fanów wśród takich mistrzów gry jak David Beckham, Steven Gerrard czy Zinedine Zidane. Nowa generacja piłkarzy, zasługuje na nową generację butów. Twarzą Predator 20 Mutator został Paul Pogba.

 

 

Przeczytaj także:

Nike Hypervenom PhantomX vs Adidas Predator. Starcie tytanów

Korki dla dzieci adidas. Które wybrać?

Jak wygląda piłka na EURO 2020? Recenzja piłki adidas UNIFORIA

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Piłka nożna jest wpisana w DNA każdego członka Drużyny SportBazar.
Możemy o niej dyskutować godzinami i pisać epopeje.
Wejdź do naszego świata i zostań tu na dłużej!

Archiwa

Dołącz do Drużyny!