Co zmasakruje replikę Adidas Beau Jeu?

Naszych testów nie powstydziłaby się nawet FIFA, a najlepsi piłkarze świata marzą o takich strzałach 🙂 Replikę Adidas Beau Jeu poddaliśmy serii sprawdzianów. Zaczęliśmy delikatnie, a skończyliśmy na prawdziwej masakrze! Sprawdźcie!

Adidas Beau Jeu – oficjalna piłka Euro 2016

Adidas Beau Jeu zaprojektowano z myślą o Euro 2016. Piłka kolorystyką nawiązuje do flagi narodowej Francji. To właśnie tam odbędą się finały fazy grupowej tej prestiżowej imprezy. Srebrne elementy symbolizują trofeum, które ma otrzymać zwycięzca. Litery układające się w nazwę EURO dopełniają minimalistycznego dizajnu. Co ciekawe, francuskie „beau jeu” znaczy: piękna gra, co musi przełożyć się na przebieg tegorocznych Mistrzostw 🙂 Oby to było główne założenie koncepcji gry kadry Adama Nawałki. 

 

Testy Adidas Beau Jeu

Replika piłki spełnia wysokie wymagania, które stawia FIFA co do rozmiaru i obwodu. Jak wynika z naszego Ekstremalnego Testu – nawet upadek z dużej wysokości nie powoduje odkształceń i problemów z utrzymywaniem ciśnienia. Piłka przeszła bezbłędnie testy także na hali sportowej. Do sprawdzianu zaprosiliśmy młodych piłkarzy i piłkarki (!) z jednej ze Szkół Mistrzostwa Sportowego. Jak przystało na nadzieję polskiego futbolu – para w nogach była nieziemska! Na filmie możecie zobaczyć supermocne strzały z dużego rozpędu.

Wynik ostatniego testu mocno nas zaskoczył. Nie było spodziewanego wybuchu. Uderzył nas jedynie… zapach prochu i widok rozproszonego śrutu. Jak zachowuje się Adidas Beau Jeu w spotkaniu z ostrą amunicją? Sprawdźcie 🙂

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Piłka nożna jest wpisana w DNA każdego członka Drużyny SportBazar.
Możemy o niej dyskutować godzinami i pisać epopeje.
Wejdź do naszego świata i zostań tu na dłużej!

Archiwa

Dołącz do Drużyny!