Jesteśmy na wczasach – namiot dwuosobowy High Peak Campo

Dwuosobowy namiot High Peak Campo

Sezon festiwali i letnich biwaków trwa w najlepsze. W tym okresie zadbaj o właściwy ekwipunek na wyjazd. Dzięki temu nawet w polowych warunkach zapewnisz komfort i bezpieczeństwo sobie i bliskim. Do spędzenia nocy pod gołym niebem przyda się wytrzymały przenośny nocleg. Sprawdźmy, jak radzi sobie w takich okolicznościach namiot dwuosobowy High Peak Campo.

Namiot dwuosobowy High Peak Campo – z zapasem miejsca

Według producenta, namiot ten przeznaczony jest dla dwóch osób. I tak rzeczywiście jest. Dwie osoby o średniej posturze zmieszczą się bez problemu, zyskując jednocześnie wolną przestrzeń na bagaż i rzeczy osobiste. Co do koloru, to ile użytkowników – tyle preferencji. Nam zielony materiał, z którego jest wykonany namiot przypadł do gustu.

Dodatkowo namiot idealnie wtapia się w otoczenie. Na bokach widnieją wyraźne logotypy producenta oraz nazwa modelu. Nie psuje to ogólnej estetyki wykonania.

Po zakończonym biwaku bez problemu złożymy cały produkt i umieścimy go w przygotowanym do przenoszenia futerale.

Sprawdź w sklepie Sportbazar!

Sypialnia gotowa w 3 minuty

Namiot dwuosobowy High Peak Campo waży około 1,5 kg i spakujemy go do załączonej torby, co znacznie ułatwia transport. Rozkłada się prawie sam – wystarczą tylko 3 minuty i kilka śledzi, którymi przyczepimy namiot do podłoża. Nawet, gdy zaskoczy nas gwałtowny deszcz, w ciągu paru minut przygotujemy bezpieczne i stabilne schronienie.

 

Konstrukcja namiotu jest dość niestandardowa. Po postawieniu, jego dalszy koniec jest wyższy. Jest to jeden z atutów konstrukcji. Dzięki temu zabiegowi bez problemu dostaniemy się do środka.

Sprawdź w sklepie Sportbazar!

Przestronne wnętrze

Wejdźmy do namiotu. Podłoga wykończona jest z trwałego polietylenu, który znakomicie odizoluje nas od wilgoci i nierówności podłoża. Jeśli mowa o czynnikach pogodowych, to produkt sprawuje się idealnie w wilgotnym i deszczowym klimacie. Wodoodporność zapewnia ochronę przeciwko dużej fali wody, dochodzącej do 150 mm. To bardzo dobry wynik.

Dzięki tropikowi o właściwościach nie podtrzymujących ognia mamy pewność, że do namiotu nie dostaną się nieproszone insekty.

Namiot High Peak Campo: Jak brzmi nasz werdykt?

Namiot dwuosobowy High Peak Campo jest perfekcyjną propozycją dla osób ceniących mobilność, wygodę i jakość wykonania. Stosunkowo niska cena – w porównaniu do innych namiotów dostępnych na rynku – prezentuje idealny stosunek kosztów do otrzymanej jakości. Można zabrać go wszędzie, bez znaczenia, w jaki klimat się udajemy. To propozycja nie do odrzucenia dla osób, które planują wypad na łono natury.

 

Bielizna termoaktywna Alpinus

Przeczytaj podobne artykuły:
1. Biwakowanie na dziko. Jak się do niego przygotować?
2. Jak ułatwić sobie życie? 15 sprawdzonych patentów na biwak
3. Namiot 4-osobowy z przedsionkiem – który wybrać na rodzinny biwak?

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Piłka nożna jest wpisana w DNA każdego członka Drużyny SportBazar.
Możemy o niej dyskutować godzinami i pisać epopeje.
Wejdź do naszego świata i zostań tu na dłużej!

Archiwa

Dołącz do Drużyny!