Cicha woda czy ogień na boisku? Co dadzą Ci buty piłkarskie Adidas Nemeziz Tango 17.3 TF?

ADIDAS NEMEZIZ TANGO 17.3 TF

Buty piłkarskie Adidas Nemeziz Tango to jedna z najciekawszych propozycji dla średnio zaawansowanych graczy. Nowatorskie rozwiązania technologiczne i fajny design to niewątpliwe atuty tego obuwia. Sprawdzamy, jak to wygląda w praktyce.

Rusz do ataku

Linię Nemeziz swoją twarzą firmuje… Firmino. Roberto Firmino. Samo to wiele mówi o charakterze korków, bowiem Brazylijczyk to czołowy napastnik angielskiej Premiership.
Buty Nemeziz Tango są bardzo lekkie, co pomoże Ci nie tylko dobrze się rozpędzić, ale też utrzymać zwrotność, nawet na grząskim podłożu. Materiał syntetyczny, z którego zostały wykonane, jest wysokiej jakości – nawet po dłuższej grze w deszczowych warunkach korki nie nasiąkają wodą, nie ciążą na stopach i możesz zaprezentować pełną gamę umiejętności.

Sprawdź w sklepie Sportbazar!

         

Zatańcz w Nemeziz tango z rywalami

Skojarzenia taneczne są jak najbardziej uzasadnione, bowiem te buty są stworzone do dryblingu. Świetnie przylegają do stopy i umożliwiają krótkie prowadzenie piłki. To dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak Torsion Tape czy Dual Lock Collar, który zapobiega urazom kostki i pomaga wykonywać nagłe, typowe przy kiwaniu zwroty. Buty, rzecz jasna, same nie grają, ale w modelu Adidas Nemeziz Tango skuteczne „sklejenie” podanej piłki jest po prostu łatwiejsze.

Sprawdź w sklepie Sportbazar! 

         

Tango to taniec żywy, elegancki, a jednocześnie efektowny przez swoją teatralność i pewne ruchy partnerów. Buty piłkarskie o tej nazwie nawiązują do jego tradycji. Powiedz im „tak”, a będziesz pewnie kiwać przeciwników i strzelać kolejne gole. Grając w defensywie, wcale nie musisz ich skreślać. Bez wątpienia nie będą Ci w tych zadaniach przeszkadzać. Boisko stanie się niczym parkiet do tańca, na którym szybko wczujesz się w rytm.

Rozpal publiczność

Nemeziz Tango to bardzo dobra propozycja dla kopiących na boiskach ze sztuczną murawą. Solidna marka gwarantuje wytrzymałość i jakość, niemniej w tym modelu chodzi o coś więcej. To buty stworzone do dryblowania, strzelania – po prostu wyróżniania się. Bynajmniej, nie tylko ze względu na charakterystyczną szatę graficzną. Wybierz je, jeśli możesz przy okazji pochwalić się już konkretnymi umiejętnościami.

Sprawdź w sklepie Sportbazar!

         

Pewnie znasz już odpowiedź na pytanie zadane w tytule recenzji. W tych turfach zdecydowanie nie będziesz anonimowy. Bez wątpienia polecamy je młodym piłkarzom, dopiero wchodzącym w świat dorosłego futbolu. Niezależnie jednak od tego, jak poważnie traktujesz swoją przygodę z piłką nożną, w tych butach zaprezentujesz piłkarski ogień, który rozpali i poniesie nie tylko Ciebie, ale też zgromadzoną publiczność.

ADIDAS PYRO STORM

Przeczytaj podobne artykuły:
1. Buty Nike Solar Flare – zastrzyk energii na boisku. Oceniamy model Nike Mercurial Veloce III DF FG
2. https://blog.sportbazar.pl/porady/oceniamy-buty-adidas-nemeziz-17-3-fg/
3. https://blog.sportbazar.pl/porady/tradycja-kontra-nowoczesnosc-wybierzesz-adidas-kaiser-5-team-nike-tiempo-x-proximo/

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Piłka nożna jest wpisana w DNA każdego członka Drużyny SportBazar.
Możemy o niej dyskutować godzinami i pisać epopeje.
Wejdź do naszego świata i zostań tu na dłużej!

Archiwa

Dołącz do Drużyny!