Jaka jest wyjazdowa koszulka reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata 2018? Oceniamy!

KOSZULKA NIKE POLSKA

Mistrzostwa Świata 2018 w piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami. Co założyć z tej okazji na boisko? Oczywiście replikę męskiej koszulki wyjazdowej reprezentacji Polski – poczuj się jak prawdziwa gwiazda footballu! Recenzujemy koszulkę Nike!

Koszulka reprezentacji Polski od Nike

Replika męskiej koszulki wyjazdowej reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata 2018 została wykonana przez firmę Nike. W 100% składa się z poliestru pozyskanego dzięki recyklingowi. Opinie na temat tego materiału są podzielone, jednak prawdą jest, że poliester charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. Dzięki temu koszulki piłkarskie posłużą zawodnikom na dłużej, a wszystkie plamy i inne zabrudzenia łatwo zostaną usunięte przy pomocy podstawowych chemikaliów.

Zobacz w sklepie Sportbazar!

KOSZULKA NIKE POLSKA

Poliester jest też odporny na działanie promieni słonecznych, nie blaknie, nie jest również atakowany przez mole, bakterie oraz pleśń. Bardzo dobrze pochłania i odprowadza wilgoć, dzięki czemu ubrania szybko schną, w przeciwieństwie do tkanin naturalnych – każdy zawodnik potwierdzi, że jest to bardzo duża zaleta tej tkaniny. Tak samo jak fakt, że poliester nie uczula, każdy może więc go nosić bez obaw.

Sprawdź w sklepie Sportbazar!

Koszulka reprezentacji Polski na Mundial 2018

Nike zaprojektowało i uszyło koszulkę w technologii Dri-Fit, która odpowiada za właściwe odprowadzanie wilgoci i wchłanianie potu. Lekka poliestrowa tkanina Nike Breathe daje dodatkowo uczucie chłodu w czasie gry. Te wszystkie cechy gwarantują suchość i bardzo duży komfort na boisku, co daje pewność i może się przełożyć na osiągane wyniki.
Koszulka dostępna jest w pełnej rozmiarówce – od S aż do 2XL, więc praktycznie dla każdego.

Koszulka reprezentacji Polski ma barwy narodowe. Po lewej stronie na piersi umieszczone zostało polskie godło, natomiast po prawej stronie logo firmy Nike. T-shirt posiada również przyciemniane paski biegnące w poprzek przedniej części koszulki, a całość, w odcieniu krwistej czerwieni jest bardzo przyjemna w dotyku. Dekolt koszulki jest wycięty w serek, i nie jest on przesadnie wysoko, ani za nisko, dzięki czemu nic z przodu nie uwiera. Metka z tyłu jest gładka i nie drapie – choć oczywiście, można się jej na wszelki wypadek pozbyć. 

Odkryj w sklepie Sportbazar!

Jak wyglądały kiedyś koszulki piłkarskie na Mistrzostwa Świata?

Strój polskiej reprezentacji nie zmieniał się za bardzo na przestrzeni lat. Od zawsze dominują kolory biały i czerwony, natomiast po lewej stronie (a wcześniej na środku koszulki) znajduje się nasz „orzełek”. Nie zawsze jednak tak było – w 2012 r., kiedy byliśmy gospodarzami Euro, nasze godło w pierwotnym projekcie miało zniknąć z koszulki, jednak pod naciskiem opinii publicznej, wróciło ostatecznie na swoje miejsce. Podczas Mistrzostw Świata z udziałem reprezentacji Polski w Niemczech w 2006 r., Polacy mieli z kolei na sobie białe koszulki piłkarskie z czerwonymi dodatkami i efektownym, siwym motywem husarza. Cieszyły się one wtedy ogromną popularnością wśród kibiców i wciąż krążą na aukcjach internetowych.

Czekasz na Mistrzostwa Świata 2018? Czytaj więcej: 

Najważniejszy jest pierwszy mecz – Jakub Kwiatkowski o przygotowaniach na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Top 7 na Mundial: oni będą walczyć o koronę króla strzelców

Wyższa matematyka – jak obstawiać mecze na zakładach piłkarskich?

BUTY PIŁKARSKIE ADIDAS DEADLY STRIKE

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Piłka nożna jest wpisana w DNA każdego członka Drużyny SportBazar.
Możemy o niej dyskutować godzinami i pisać epopeje.
Wejdź do naszego świata i zostań tu na dłużej!

Archiwa

Dołącz do Drużyny!