Korki Nike Mercurial Discovery – nowa odsłona CR7

BUTY NIKE MERCURIAL VORTEX III CR7

W każdym zawodzie potrzebne są odpowiednie narzędzia, które umożliwiają efektywną pracę. Dla piłkarza kluczowym elementem jest obuwie. Korki są dla zawodnika równie ważne, jak skalpel dla chirurga czy pędzel dla malarza. We wpisie przedstawiamy najnowszy model z kolekcji Mercurial Discovery, czyli Nike Mercurial Vortex III CR7.

Dopasowanie się do stopy

Nie można zaprzeczyć, że nowe Mercuriale idealnie układają się na nodze. Rozcięty język powoduje, że nie jest odczuwalny ucisk, który towarzyszy niektórym modelom obuwia sportowego. Smukła sylwetka buta nie pozostawia wolnych przestrzeni i pozwala „czuć piłkę”. Każdy gracz, który ceni sobie techniczne i precyzyjne zagrania na boisku, z pewnością będzie zadowolony z tych korków.

Poczucie pewności, czyli przyczepność na murawie

Nike Mercurial Vortex III CR7 posiadają podeszwę wykonaną w technologii FG, czyli idealną do twardego, naturalnego podłoża. Są to buty, które świetnie sprawdzają się na murawach dobrej jakości. Podeszwa jest bardzo sztywna, a same korki utrzymują buty nawet na krótko ściętej trawie. Buty te nadają się również do gry na murawie mokrej, ale nie grząskiej i błotnistej.

BUTY NIKE MERCURIAL VORTEX III CR7

Trwałość i wykończenie

Obuwie jest bardzo lekkie i wykonane z wytrzymałych materiałów. Buty wyglądają bardzo estetycznie, nie mają żadnych śladów szwów lub kleju przy podeszwie. Całość jest łatwa w utrzymaniu i czyszczeniu.

Nike Mercurial Vortex III CR7 – cena a jakość

Buty te kosztują nieco ponad 200 złotych i nie jest to wygórowana cena, jak na profesjonalne obuwie sportowe. Korki te nadają się do gry na wysokim poziomie, są wytrzymałe i stosunkowo uniwersalne. Jak na obuwie tak dobrej jakości, cena jest bardzo przystępna.

But „od środka”

Nike Mercurial Vortex III CR7 są wykończone materiałami, które umożliwiają stopie „oddychanie”. Nosząc je, nie mamy uczucia przegrzania. Dodatkowo, w środku znajduje się płytka ze skompresowanego nylonu, która dopasowuje się do kształtu stopy i zapewnia komfort użytkowania.

BUTY NIKE MERCURIAL VORTEX III CR7

Zalety:

  • Lekkość i dopasowanie do stopy
  • Solidne wykończenie oraz dobrej jakości materiały
  • Bardzo dobra przyczepność na suchej nawierzchni
  • Stosunkowo niska cena
  • Umożliwiają pewne prowadzenie piłki i wykonywanie technicznych zagrań

Wady:

  • Smukła sylwetka może być problemem dla osób, które posiadają szeroko zbudowaną stopę
  • Nie nadają się do gry na grząskich boiskach trawiastych
  • Jaskrawe kolory mogą niektórym osobom nie odpowiadać

 Korki Nike Mercurial CR7

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Piłka nożna jest wpisana w DNA każdego członka Drużyny SportBazar.
Możemy o niej dyskutować godzinami i pisać epopeje.
Wejdź do naszego świata i zostań tu na dłużej!

Archiwa

Dołącz do Drużyny!